Navštivte nás na Facebooku
Jazyk: Slovenský Český
Nákupní košík je momentálně prázdný
Přihlaste se
Nový zákazník? Zaregistrujte se

AirPhysio

AirPhysio - Oscilační terapie plic s pozitivním výdechovým tlakem (OPEP) na eliminaci hlenu

AirPhysio je mezinárodní dechová rehabilitační pomůcka vyrobená v Austrálii s mnoha oceněními používaná k léčbě astmatu a CHOPN

Ocenenie
Ocenenie
Ocenenie - Australian Made
AirPhysio

ASTMA

Astma je klinicky definována jako kombinace různých respiračních příznaků (např. Dýchavičnost, dušnost, kašel a tlak na hrudi) a nadměrných změn ve funkci plic. Příručka australské astmatu (AAH)

CHOPN

CHOPN je buď emfyzém a / nebo chronická bronchitida; Chronická bronchitida způsobuje zánět a nadměrné vytváření hlenu. Léky pomáhají zmírňovat záněty a AirPhysio působí na hlen.

BRONCHIEKTÁZIE

Bronchiektázie je způsobena poškozenými řasami a / nebo měkkou tkání. To způsobuje zánět a nadměrné vytváření hlenu. Léky pomáhají zmírňovat záněty a AirPhysio působí na hlen.

Co je zařízení AirPhysio OPEP?

AirPhysio je OPEP zařízení na odstraňování hlenu a expanzi plic. Přístroj využívá zcela přirozený proces nazývaný Oscilační pozitivní výdechový tlak (OPEP). Pomáhá to přirozenému procesu čištění těla. To pomáhá udržovat optimální hygienu plic a obnovuje kapacitu plic.

Používá se při léčbě respiračních stavů, jako je astma, CHOPN, cystická fibróza, bronchiektázie atd.

Tyto nemoci brání schopnosti těla vyčistit kontaminovaný hlen. U astmatiků je kapacita plic snížena o 5 - 25 ml / rok a u kuřáků o 33 ml / rok. To může způsobit dušnost po překonání několika schodů nebo při lehkém poklusu.

AirPhysio

Všechny produkty výrobce:

AirPhysio - OPEP zařízení pro zvýšení nízké kapacity plic

AirPhysio - zařízení určené pro lidi s nízkou kapacitou plic. AirPhysio pomáhá při léčbě astmatu, CHOPN, bronchiektázie a / nebo při nachlazení a chřipce. Tato verze je vhodná i pro jednotlivce s nízkou plicní kapacitou v důsledku vysokého věku, slabosti dýchacích svalů nebo s těžkými dýchacími podmínkami.
Dostupnost: Připravujeme
Cena: 1 899,00 Kč / ks

AirPhysio - průměrná kapacita plic

AirPhysio - průměrná kapacita plic je pomůcka určená pro většinu teenagerů a dospělých, kteří nemají závažné plicní potíže. Toto zařízení má potenciál pomoci zpomalit progresi a zlepšit dýchací potíže, jako je astma, CHOPN, bronchiektázie, cystická fibróza atd. Pokud nemáte závažné onemocnění plic nebo velmi nízkou kapacitu plic, tato verze AirPhysio je doporučenou verzí pro většinu lidí.
Dostupnost: Připravujeme
Cena: 1 899,00 Kč / ks