Navštivte nás na Facebooku
Jazyk: Slovenský Český
Nákupní košík je momentálně prázdný
Přihlaste se
Nový zákazník? Zaregistrujte se
Vytisknout článek

Biologické omlazení

Článek vytvořen: pondělí, 1. prosince 2014, 12:05.21
Poslední změna: pondělí, 1. prosince 2014, 12:00.00

Rád bych Vám ještě nabídl pár tipů, jak biologicky omládnout a zachovat si vitalitu až do vysokého věku. Dobře si tyto zásady zafixujte, ale nezapomínejte na to, že nestačí věci teoreticky vědět, ale třeba podle toho taky jednat.

Vaše tělo je biologicky starší nebo mladší podle toho, jak s ním zacházíte.

Nejprve je třeba získat co nejvíce informací a změnit to, co se dá změnit poměrně rychle.Týká se to takových faktorů, jako je kouření, zlost, stres, strach, starosti, negativní myšlenky, alkohol, obezita, negativní sebeobraz, nedostatek pohybu, agrese, pocit méněcennosti, nepřirozená výživa, neoblíbené zaměstnání, neinformovanost,nedostatečné sebevědomí, drogy, nedostatek humoru, moróznosť, tíživé názory a nedostatek duševního tréninku.

Snažte se optimálně využít omlazující výživu. Od rána až do poledne jezte jen ovoce a pijte zelený čaj. Zásobujte své tělo dostatečným množstvím výživových doplňků prostřednictvím vitamínů, minerálů, antioxidantů, hormonů a stopových prvků. Důležité je i pravidelné odkyselení těla a dostatečné pití v zájmu demineralizace.

Dosáhněte ideální hmotnost a udržte si ji v zájmu své dlouhověkosti. Vyhýbejte se odtučňovacím dietám a opatrně změňte své stravovací návyky. Dopřejte si jen minimum tuku, cukru a soli. Jak často to jen jde, vzdejte se večeře.

Radostí a udržením pohyblivosti využijte "tajemství stoletých". Přepínání sil je zakázáno, počítá se jedině výdrž. 30 minut denně se věnujte aerobnímu pohybu: sportovní chůzi(power walking), jízdě na kole, práci v zahradě, józe, tanci nebo 10-minutové skákání na trampolíně. Denně si trénujte smysl pro rovnováhu jako svůj ústřední smysl. Dbejte na to,abyste se jednou za den spotili.

Optimalizujte všechny aspekty svého života. Od zaměstnání přes povolání se dopracujte k naplnění. Užijte si harmonický a láskyplný vztah - jednoduše tím, že i vy budete tím ideálním partnerem. Dopřejte si dostatečný odpočinek. Objevte svůj rytmus a žijte podle něj.

Každý den se naučte něco nového. Oduševňujte se. Optimalizujte svůj sebeobraz a buďte svým nejlepším přítelem. Denně se smějte, zpívejte si a mějte vědomě vždy dobrou náladu.

Pěstujte nějaké hobby, které vás naplňuje, a věnujte se mu celoživotně. Pěstujte si nepřetržitě a vědomě "umění vychutnávání", buďte optimista a "požitkář". Tak často, jak jen to jde poslouchejte dobrou hudbu. Navazujte a pěstujte hodnotné přátelství. Předplaťte si štěstí a pak jednoduše buďte šťastný / á. Žijte s pocitem trvalé vnitřní radosti, a to opravdu"jako v pohádce".

Dbejte na duchovní zákonitosti a řiďte se jimi při každém poselství svého těla. Vězte, že každá nemoc má svou příčinu a dá se vyléčit. Uplatňujte přitom nejnovější vědecké poznatky. Držte se zásad psychohygieny: vyhoďte minulost a žijte bezstarostně. Dosáhněte blahobytu a prohlubujte si vzdělání, protože to udržuje člověka mladým.

Dělejte správná rozhodnutí. Stanovte si s plným vědomím své životní očekávání. Stárneme tím, že očekáváme své stárnutí. Jinak řečeno: naše stárnutí je způsobeno tím, že jsme uvěřili v stárnutí. Přestaňte už věřit tomu, že stárnout se musí. Zůstaňte mladý/á!