Navštivte nás na Facebooku
Jazyk: Slovenský Český
Nákupní košík je momentálně prázdný
Přihlaste se
Nový zákazník? Zaregistrujte se
Vytisknout článek

Omlazující vitálně-iontová koupel

Článek vytvořen: pondělí, 1. prosince 2014, 12:00.00
Poslední změna: pondělí, 1. prosince 2014, 12:00.00

Kůže je vysoce kvalifikovaný vylučovací orgán, zbavující tělo kyselin a odpadů. Překyselení těla je téměř u všech lidí hlavní příčinou mnoha nemocí a k tomu ještě urychluje stárnutí. Když se spojovací tkáň stane speciálním skladištěm odpadu, nastupují choroby a typické příznaky stárnutí. Značně tím utrpí i vzhled člověka. Skutečná krása vychází zevnitř - je věrným odrazem vnitřního bytí.

Značně ohroženy jsou zejména ženy v přechodu, protože jejich tělo se už menstruací nezbavuje kyselin. Jejich tělo se dostává do zcela nové situace v oblasti látkové přeměny a mnohé ženy mívají revma, osteoporózu nebo jim vypadávají vlasy. Tomu všemu se lze vyhnout omlazující lázní s vitálními ionty, kterým se neutralizuje překyselení. Na celotělový koupel doporučuji svou ověřenou směs vitálních iontů, kterými se obohatí voda.To, že tato koupelová směs obsahuje mimo jiné mnoho antistresového minerálu - hořčíku (magnézia), pocítíte podle uvolnění, jehož blahodárný účinek bude citelný velmi brzy. Životně důležité ionty obsažené v éterickém oleji, představujícím další složku směsi, se mimořádně intenzivně rozvinou v teplé vodě a uvolní tělo i duši. Tak můžeme bez větších nákladů dosáhnout původní rovnováhu svého těla.

Vitální-iontový koupela je mimořádně bohatá na minerály a stopové prvky. Tyto životně důležité prvky velmi příznivě působí na kůži a pojivovou tkáň. Kůži vyhlazující, napínají ji, činí ji měkkou; vlasům zase dodávají lesk. Ženám pomáhají i zbavit se celulitidy, se kterou si jinak jen málokterá poradí. Vitálně-iontová koupel odbourává sůl z oblastí těla poznamenaných celulitických odpadem - v místě stehen, boků a ramen.

Kromě toho se těmito lázněmi povzbudí prokrvování, pročišťování a zásobování a oživí se obnova buněk. Po koupeli s příměsí vitálních iontů se budete cítit nádherně uvolněně a zotaveně, pocítíte v sobě více síly díky uskutečněnému odkyselení svého imunitního systému.

Omlazující efekt se projeví čistou kůží, napnutými tkáněmi, narůžovělou pletí, větší pohyblivostí a svobodnějším duchem. Budete mít pocit, že po každé vitálně-iontové lázni o rok omládnete.