Navštivte nás na Facebooku
Jazyk: Slovenský Český
Nákupní košík je momentálně prázdný
Přihlaste se
Nový zákazník? Zaregistrujte se

Matuzalem - Molekula života

Neione® Technology

Neione® Technology je unikátní patentovaná technologie umožňující zachovat v našich produktech vysokou koncentraci negativních iontů. Negativní ionty jsou nosičem energie v organismu, bez které by život nebyl možný. Negativní ionty jsou ve vzduchu, který dýcháme, i v našem těle. Zabraňují oxidaci v buňkách, podporují metabolismus buněk a posilují imunitní systém. Negativní ionty chrání naše tělo před škodlivými vlivy vnějšího prostředí a jsou tak důležité pro celkové zdraví. 

Obdobně jako je v domě elektřina vedená pomocí kabelů, v našem těle je elektrický náboj přenášen prostřednictvím částic zvaných ionty. Ten proudí skrze náš nervový systém, zajišťuje tlukot srdce, mozkovou činnost, schopnost myšlení apod. Bez této formy energie by život nebyl možný. Na základě náboje můžeme ionty rozdělit na kladné (pozitivní) a záporné (negativní). Kladné a záporné ionty z vnějšího prostředí mají vliv na obsah iontů v našem těle. Do organismu se dostávají prostřednictvím dýchání a průnikem skrze kůži.

Negativně nabité ionty
Negativní ionty se vytváří při bouřce, tříštění vody, přesýpání písku apod. Jejich vysoké koncentrace lze nalézt také v prostředí jeskyň, vodopádů či ve zdravém lese. Negativní ionty jsou ve vzduchu, který dýcháme, i v našem těle. Zabraňují oxidaci v buňkách neutralizací kladných iontů. Podporují metabolismus buněk a posilují imunitní systém. Negativní ionty chrání naše tělo před škodlivými vlivy vnějšího prostředí a jsou tak důležité pro celkové zdraví. Záporné ionty mají pozitivní vliv na zdraví člověka. 
 
Pozitivně nabité ionty

Pozitivně nabité ionty vznikají v přírodě např. působením ultrafialového záření, rozpadem radioaktivních minerálů, ale také třeba během lesních požárů. Je známo, že vysoká hladina pozitivních iontů v bezprostředním okolí (elektromagnetické pole generované počítači, mobilními telefony a dalšími elektronickými zařízeními) může destruktivně ovlivnit funkci mozku a potlačovat imunitní systém. To pak vede ke vzniku mnoha onemocnění, včetně rakoviny. Kladné ionty v těle způsobují oxidaci a poškozují tak zdravé buňky. Výsledkem je proces předčasného stárnutí. Kladné ionty tak mají na zdraví člověka spíše negativní vliv.

Pečujte o sebe zvenku i zevnitř
Nechte se hýčkat jedinečnými produkty, které jsou světovým unikátem díky prostředí negativních iontů prospěšným pro naše zdraví. Negativní ionty zajišťují maximální efekt našich přípravků a zlepšují kvalitu života. Zároveň podporují účinky přírodních látek a zefektivňují jejich průnik do buněk. V přípravcích je obsažena naprosto unikátní forma negativních iontů, které jsou našemu organismu zcela přirozené. Svůj náboj si udržují dlouhodobě a díky své stabilitě mají ohromný a sofistikovaný účinek.
 
Nechte se hýčkat jedinečnými kosmetickými přípravky!
Naše kosmetické produkty mají nesmírně účinné omlazující a regenerační vlastnosti. Blahodárné účinky přírodních látek jsou umocněny přítomností Molekuly života a prostředím negativních iontů.
 
DOPLŇKY STRAVY. Krása vychází zevnitř!
Dodejte svému tělu vše potřebné látky s našimi přípravky obsahujícími ty nejúčinnější antioxidanty doplněné o vitamíny, minerály a negativní ionty.
 

MOLEKULA ŽIVOTA

Jedinečný patentovaný komplex flavonoidů obsažený v přípravcích NEIO® nazýváme „Molekula života“. Flavonoidy jsou velmi silné přírodní antioxidanty. Poskytují tak ochranu před škodlivými vlivy volných radikálů, které jsou zodpovědné za předčasné stárnutí buněk a vznik nejrůznějších onemocnění. Dostatečný přísun flavonoidů přispívá k udržení správné funkce buněk organismu. Výrobce doplňků stravy a kosmetických přípravků tak představuje komplexní péči o pleť a organismus s unikátní kombinací přírodních účinných látek s nejsilnější antioxidační ochranou pro zpomalení stárnutí a vitalitu organismu. Za objav flavonoidového komplexu Matuzalem - Molekula života získali autoři zlaté ocenění Světové organizace duševního vlastnictví v Ženevě. Výsledky jejich práce v oblasti biotechnologií byly zařazeny mezi nejlepší vědecké inovace (WIPO AWARD 2009).

Poznejte unikát zvaný Molekula života

Jedná se o jedinečný soubor flavonoidů, které patří mezi jedny z nejúčinnějších a nejsilnějších antioxidantů přírodního původu. Pravidelná aplikace a užívání přípravků NEIO® dodává organismu vysoce účinné antioxidanty v podobě Molekuly života doplněné o vitamíny, které také přispívají k ochraně buněk před oxidativním stresem.

Účinky na organismus

Flavonoidy svým působením pomáhají snižovat škodlivé účinky volných radikálů, které v nadměrném množství způsobují tzv. oxidativní stres. Antioxidační schopnost organismu s přibývajícím věkem klesá, a to hraje významnou roli v procesu stárnutí buněk. Neschopnost organismu zbavovat se volných radikálů je dnes považována za jednu z nejčastějších příčin řady civilizačních onemocnění. K eliminaci vlivu volných radikálů může přispívat vyšší příjem exogenních antioxidantů. Z přirozených zdrojů ovšem nejsme schopni dostatečné množství flavonoidů pravidelně přijímat. Pokud tedy chceme využít jejich příznivého působení, nabízí se jako možnost doplňky stravy. Výhodné je přijímat komplexní přípravky, kde se mohou jednotlivé flavonoidy ve svém účinku vzájemně pozitivně ovlivňovat.

Účinky na kůži

Pokud je kůže vystavena intenzivnímu ultrafialovému záření, dochází k přeměně běžných chemických molekul na volné radikály. Aplikací kosmetických přípravků chráníme naši pokožku. Flavonoidy se dostávají do buněk vrchních vrstev kůže, kde pomáhají působit proti volným radikálům. Uplatňuje se zde jejich protizánětlivý a protivirový účinek. Ultrafialové záření v kůži poškozuje také kolagenová a elastinová vlákna, kůže ztrácí vláčnost a pružnost a dochází k vysychání a tvorbě vrásek. Pravidelná aplikace ochranné vrstvy flavonoidů má tak vliv na zpomalení stárnutí pokožky.

Bezpečnost a snášenlivost

Flavonoidy jsou látky přírodního rostlinného původu a vykazují příznivý bezpečnostní profil a dobrou snášenlivost pro lidský organismus. Mají obecně dobrou rozpustnost ve vodě, takže jsou snadno vylučovány a nehromadí se v organismu. Podobně jako u některých ve vodě rozpustných vitaminů proto není stanovena horní hranice doporučené denní dávky.

 

Složení přípravků NEIO®

Naše produkty jsou inspirované přírodou, proto v nich naleznete pouze pečlivě vybrané látky čistě přírodního původu té nejvyšší kvality. Vyvážené složení přípravků je navrženo tak, aby mělo příznivý vliv na fungování buněk a tkání. V produktech NEIO® nacházíme kombinaci řady účinných flavonoidů pocházejících ze dvou hlavních zdrojů:
 

Čajovník čínský Camellia sinensis

  • Čajovník čínský je stálezelený keř pocházející z území Číny a sousedních zemí jako jsou Vietnam, Barma, Laos či Indie. Je bohatý na flavonoidy, vitamíny A, B a E a řadu minerálů. Pro své blahodárné účinky se využívá ve farmaceutických, potravinářských a kosmetických přípravcích, kde vyniká především antioxidačními účinky.
  • Zelený čaj podporuje psychickou činnost, pomáhá při Alzheimerově chorobě a posiluje imunitní systém. Vyrovnává hladinu škodlivého cholesterolu v krvi, čímž má pozitivní vliv na funkci srdce a cév. V neposlední řadě zmírňuje bolesti pohybového aparátu, má detoxikační účinky a chrání játra.
  • Čajovník čínský navíc vyniká řadou účinků prospěšných i pro kůži. Obnovuje a regeneruje buňky pokožky, podporuje hojení poškozené tkáně a má protizánětlivé účinky. Také zmírňuje otoky a redukuje tmavé kruhy pod očima. Ve vlasové kosmetice se využívá za účelem zklidnění podrážděné pokožky hlavy a podpory růstu vlasů. Mimo jiné posiluje i křehké a lámavé nehty.

Červená vinná réva  (Vitis vinifera)

  • Vinná réva je popínavá dřevnatá rostlina, které v současnosti existují tisíce odrůd. Hroznové víno je bohaté na flavonoidy, vitamíny B a C, mangan, hořčík a draslík. Vzhledem k obsahu těchto látek je vinná réva ceněná zejména pro své antioxidační účinky.
  • Vinné hrozny pomáhají při snižování a udržování tělesné hmotnosti. Dále odvádí z těla toxické látky, čistí ledviny a močové cesty. Přispívají k ochraně integrity cévního systému, příznivě ovlivňují srdce, krevní oběh a krevní tlak.
  • V kosmetice se hroznový olej využívá pro své zvláčňující vlastnosti. Rychle se vstřebává do pokožky, kde zadržuje vlhkost, a nechává ji tak dostatečně zvláčněnou a hedvábně jemnou. Dále má intenzivní regenerující a vyživující účinky, čímž bojuje proti předčasnému stárnutí pokožky.

Účinky flavonoidového komplexu se velmi dobře doplňují s působením vitamínů. V našich produktech naleznete následující řadu vitamínů: A, B2, B3, B6, B12, C, D3, E.

Co to jsou Flavonoidy

Flavonoidy patří mezi nejsilnější antioxidační látky, které známe. Naše strava obsahuje množství různých látek, které mají antioxidační aktivitu, nebo jsou schopné odstraňovat volné radikály. Mezi nejvýznamnější představitele antioxidantů z naší stravy patří vitamín C, tokoferoly (vitamín E), karotenoidy (zdroj vitamínu A) a zejména flavonoidy. Flavonoidy jsou látky vznikající v rostlinách, jejichž hlavní funkcí je ochrana před škodlivými vnějšími vlivy (UV záření), udržení stability vnitřního prostředí (neutralizace volných radikálů) a další funkce důležité pro přežití rostlin. Vedle ochrany před UV zářením mají flavonoidy i regulační funkce, které ovlivňují základní pochody a chrání rostliny před cizorodými organismy. Různé typy a podoby flavonoidů, které se někdy nazývají také jako bioflavonoidy, nacházíme v mnoha rostlinách, včetně těch, které jsou součástí naší stravy. Mezi nejznámější zdroje flavonoidů patří lesní plody, vinné hrozny, citrusy, kakaové boby, arašídy, petržel nebo cibule. Velmi účinné flavonoidy obsahují zejména čajovníky.

Účinky flavonoidů

Flavonoidy svým působením pomáhají snižovat škodlivé účinky volných radikálů, které v nadměrném množství způsobují tzv. oxidativní stres. Ten se podílí na vzniku mnoha civilizačních onemocnění. Prokazatelně přispívá k rozvoji kardiovaskulárních onemocnění, které jsou nejčastější příčinou úmrtí ve vyspělých zemích. Oxidativní stres má vliv i na vznik cukrovky, některých neurodegenerativních onemocnění (Alzheimerova a Parkinsonova choroba), chronických zánětů, bakteriálních a virových infekcí a některých typů onkologických onemocnění. Vedle silného antioxidačního působení byly u flavonoidů prokázány i účinky na enzymy, receptory a buněčnou signalizaci. Tyto vlastnosti hrají pozitivní roli při ovlivnění zánětlivých procesů v organismu, imunitního systému, metabolismu a poskytují flavonoidům i antibakteriální a antivirové účinky.

Flavonoidy jsou studovány v souvislosti s jejich účinky na:
Nemoci srdce a cév (ateroskleróza)
Poruchy metabolismu (cukrovka, obezita)
Neurodegenerativní onemocnění (Alzheimerova a Parkinsonova choroba)
Onkologická onemocnění
Imunitní systém
Infekční onemocnění
Pokožku a stárnutí kůže
 
Antioxidační aktivita

Antioxidační aktivita látek se dá měřit různými způsoby. Metoda ORAC (Oxygen Radical Absorbance Capacity) patří mezi standardní metody, které měří antioxidační kapacitu biologických vzorků. Hodnota je vyjádřena jako TE (trolox ekvivalent; trolox je chemická látka podobná vitaminu E) na 100 gramů nebo na jeden gram biologického materiálu. Hodnota ORAC pro komplex flavonoidů v přípravcích NEIO® je více než 1 000 mikromolů TE na jeden gram. Pro srovnání jsou uvedeny hodnoty ORAC pro plody, které mají v rostlinné říši jeden z nejvyšších obsahů flavonoidů.

PlodyAntioxidační kapacita ORAC(µmol TE/1 g = mikromol TE na 1 gram)
Jahody 59
Pistácie 76
Brusinky 90
Borůvky 95
Vlašské ořechy 135
Aronie 160
Molekula života >1 000

Flavonoidy a kardiovaskulární nemoci

Účinky flavonoidů na srdce a cévy jsou mnohočetné a byly studovány jako jedny z prvních. Epidemiologické studie zkoumaly vliv flavonoidů obsažených v potravě na kardiovaskulární onemocnění. Je znám jejich pozitivní účinek na stěnu cév, kde mohou snižovat tvorbu aterosklerotických plátů a tím snižovat riziko vzniku infarktu myokardu, či mozkové příhody. V roce 2014 byla publikována zatím největší souhrnná analýza (tzv. meta-analýza) největších klinických studií, které sledovaly vztah mezi užíváním flavonoidů a výskytem nemocí srdce a cév. Jednalo se o studie v délce trvání několika let, ve kterých bylo sledováno více než 450 tisíc jedinců. Tato souhrnná analýza prokazatelně ukázala, že příjem flavonoidů významně snižuje riziko vzniku nemocí srdce a cév.

Flavonoidy a metabolická onemocnění

Flavonoidy mohou mít příznivé účinky na celou řadu metabolických pochodů. Nadměrné množství viscerálního (orgánového) tuku je spojeno s metabolickými poruchami vedoucími ke špatnému zdravotnímu stavu a ke zvýšenému riziku výskytu kardiovaskulárních onemocnění. Hovoří se o tzv. metabolickém syndromu, který je komplexem několika diagnóz. Vedle nadváhy a obezity se jedná o poruchu metabolismu tuků, zvýšený krevní tlak a zvýšenou hladinu glukózy v krvi. Osoby s metabolickým syndromem jsou ve vysokém kardiovaskulárním riziku. Ve vyspělých zemích trpí projevy metabolického syndromu (někdy nazýván jako syndrom X) až jedna třetina populace. Polyfenolové flavonoidy působí i na straně příjmu kalorií, když upravují aktivitu enzymů podílejících se na vstřebávání tuků a cukrů.

Flavonoidy a neurodegenerativní onemocnění

Nashromážděná data ukazují, že reaktivní formy kyslíku se podílejí na vzniku neurodegenerativních onemocnění, jako jsou Alzheimerova nebo Parkinsonova choroba. Flavonoidy svým působením mohou poskytovat neuroprotektivní účinky u Alzheimerovy choroby.

Flavonoidy a imunitní systém

Existuje řada prací, které se zabývají účinky flavonoidů na imunitní systém. Díky svým antioxidačním a protizánětlivým vlastnostem disponují flavonoidy imunostimulačními účinky. Nejde tedy jen o ovlivňování reakcí volných radikálů prostřednictvím vysoké antioxidační aktivity, ale i o působení flavonoidů na buňky imunitního systému a následný imunomodulační účinek.

Flavonoidy a infekční onemocnění

Vedle své antioxidační aktivity vykazují flavonoidy také dobrou antibakteriální aktivitu díky svému účinku na dělení bakterií, jejich buněčnou membránu a metabolismus. Látky jako kvercetin či kaempferol mají antimikrobiální aktivitu proti celé řadě bakterií. Kvercetin a luteolin, stejně jako některé další flavonoidy, prokázaly vzájemně prospěšný účinek s několika antibiotiky. Různé druhy flavonoidů byly studovány pro jejich potenciální antivirové účinky a několik z nich prokázalo antivirové vlastnosti nejen v in vitro, ale i v in vivo studiích.

Flavonoidy a kůže

Nadměrná expozice UV záření vyvolává v pokožce zvýšenou produkci volných radikálů, což vede k poškozování kožních buněk. Narušení funkcí elastinových a kolagenových vláken urychluje stárnutí pokožky se všemi nežádoucími projevy tohoto procesu. Flavonoidy jako jedny z nejsilnějších antioxidantů mohou svým působením omezovat nepříznivý účinek volných radikálů na kožní buňky.

Máme flavonoidů dostatek?

Flavonoidy denně běžně přijímáme v potravinách rostlinného původu. Jedná se o velmi početnou skupinu látek, z nichž některé příznivě ovlivňují náš zdravotní stav. Otázkou tedy je, jaké flavonoidy a v jakém je množství přijímáme. V minulosti provedené výzkumy ukázaly, že běžný příjem flavonoidů je nejčastěji pod hranicí, kdy bychom mohli očekávat jejich pozitivní působení. Z přirozených zdrojů nejsme tedy schopni dostatečné množství flavonoidů pravidelně přijímat. Pokud tedy chceme využít jejich příznivého působení, nabízí se jako možnost doplňky stravy. Výhodné je přijímat komplexní přípravky, kde se mohou jednotlivé flavonoidy ve svém účinku vzájemně pozitivně ovlivňovat.

 
 

Všechny produkty výrobce:

-12%

NEIO Kapsle Dual 30 + 30

NEIO Kapsle Dual 30 + 30

Nový produkt s obohacenou a vylepšenou recepturou! NEIO Metuzalem přináší zcela novou úroveň a kvalitu doplňku stravy. Tento dvousložkový přípravek obsahuje dva druhy kapslí s odlišným obsahem: 1. tvrdá rostlinná (prášková) kapsle (30ks) je naplněna jedinečným bioaktivním flavonoidovým komplexem Metuzalem doplněným minerály a vitamíny, 2. měkká (olejová) kapsle (30ks) obsahuje vitamíny rozpustné v makovém oleji, extrakt z přesličky a vybrané stopové prvky.

Dostupnost: Skladem > 10 ks
1 220,00 Kč od 1 071,00 Kč
Množstevní sleva
1 ks 1 190,00 Kč / ks
2 ks 1 130,00 Kč / ks
3 ks a více 1 071,00 Kč / ks
Cena: / ks

-10%

NEIO Immuno·Ione prášek 30 x 4,5g

NEIO Immuno·Ione prášek 30 x 4,5g

IMMUNO·IONE prášek je ideální pro výrazné posílení imunitního systému a přirozené obranyschopnosti organismu. Oceníte ho nejen při chřipce, viróze či nachlazení. Přípravek s vysokým obsahem vitamínu C, doplněný beta-glukanem, zinkem, jódem a bylinnými extrakty je navíc posílený flavonoidovým komplexem Molekula života. IMMUNO·IONE představuje mimo jiné kvalitní zdroj nejúčinnějšího vysoce vstřebatelného hořčíku, který se významně podílí na snížení míry únavy a vyčerpání organismu.

Původní Imunoione roztok je nově nahrazen práškovou formou, která je uživatelsky přívětivější a má vylepšené složení pro maximální podporu imunity.

Dostupnost: Skladem > 10 ks
od 1 079,00 Kč
Množstevní sleva
1 ks 1 199,00 Kč / ks
2 ks 1 139,00 Kč / ks
3 ks a více 1 079,00 Kč / ks
Cena: / ks

-51%

NEIO Roztok Neione 100ml

NEIO Roztok Neione 100ml

ionty & minerály & bylinky

NEIONE roztok je zcela originální přípravek s vysokým obsahem vitamínu C, doplněný hořčíkem, jódem, bylinnými extrakty a flavonoidovým komplexem Matuzalem®, který slouží k vytvoření prostředí negativních iontů. Účinky flavonoidového komplexu se s působením vitamínů velmi dobře doplňují. Prostředí negativních iontů totiž podporuje účinky jednotlivých složek přípravku díky efektivnějšímu průniku aktivních látek do buněk. NEIONE tak příznivě působí na metabolismus, celkovou imunitu, sílu a energii člověka.

Tip: Dopřejte si dávku negativních iontů přidáním do čaje, kávy, smoothie či jiného Vašeho oblíbeného nápoje a podpořte tak účinky aktivních látek v nich přirozeně se vyskytujících. Roztok připravený v poměru 1 ml na 100 ml vody lze také použít na vytvoření páry v difuzéru s přidáním vhodného vonného oleje nebo silice.

Dostupnost: Skladem 8 ks
799,00 Kč od 395,00 Kč
Množstevní sleva
1 ks 439,00 Kč / ks
2 ks 417,00 Kč / ks
3 ks a více 395,00 Kč / ks
Cena: / ks

Novinka

-34%

NEIO Acné Skin Cream 50 ml - AKCE !

NEIO Acné Skin Cream 50 ml - AKCE !

regulace kožního mazu & sjednocení & zklidnění

Objevte pleťový krém pro mastnou pokožku se sklonem k akné, který normalizuje činnost mazových žláz. Pleť je tak méně mastná, méně se leskne a dochází k zúžení rozšířených pórů. Díky svým protizánětlivému a antimikrobiálnímu složení redukuje začervenání a záněty spojené s akné. Složení je obohaceno o účinný extrakt z myrty růžové, směs lipidů získávaných z ovsa, vitamín E a další přírodní látky, které zajišťují maximální účinek.

Dostupnost: Skladem > 10 ks
749,00 Kč od 494,00 Kč
Množstevní sleva
1 ks 549,00 Kč / ks
2 ks 522,00 Kč / ks
3 ks a více 494,00 Kč / ks
Cena: / ks

-10%

NEIO Neione Cream 50 ml

NEIO Neione Cream 50 ml

Univerzální krém pro všechny typy pleti i pro normální a sušší pokožku

Poskytněte své pleti každý den přesně takovou péči, jakou potřebuje. Vyživující krém pečuje o Vaši pleť, hloubkově ji hydratuje a zajišťuje dlouhotrvající ochranu. Zanechává tak pokožku zvláčněnou, sametově hebkou a navrací jí přirozený zdravý vhled. To vše díky unikátní kosmetice obsahující negativní ionty, flavonoidový komplex Matuzalem a další látky přírodního původu.

Neione cream je nástupcem populárního Matuzalem krému s vylepšeným složením, novou technologií a čistě přírodními složkami.

Dostupnost: Skladem > 10 ks
od 674,00 Kč
Množstevní sleva
1 ks 749,00 Kč / ks
2 ks 712,00 Kč / ks
3 ks a více 674,00 Kč / ks
Cena: / ks

-17%

NEIO Daylight Oil Serum 50 ml

NEIO Daylight Oil Serum 50 ml

proti vráskám & rozjasnění & omlazení

Objevte snadno vstřebatelné olejové sérum NEIO® Daylight serum s lehkou konzistencí a jemnou citrusovou vůní, které nezanechává na pleti pocit mastnoty. Pleťové sérum přináší pokožce jedinečnou péči v podobě omlazení, oživení a přirozeného rozjasnění. Při pravidelné aplikaci zpomaluje příznaky stárnutí, vyhlazuje vrásky a zanechává pokožku hydratovanou, zvláčněnou a na dotek sametově hebkou. Koncentrované sérum obsahuje oleje čistě přírodního původu doplněné o rostlinné extrakty a vitamín E.

Dostupnost: dodání cca 21 dní
1 199,00 Kč 999,00 Kč

NEIO Red moon Serum 50 ml olej

regenerace & vyživení & zklidnění

Dopřejte své pokožce intenzivní noční péči v podobě hloubkově regeneračního oleje NEIO® Red moon serum. Přípravek obsahuje řadu olejů přírodního původu doplněné o rostlinné extrakty a vitamín E, které podporují regeneraci poškozené tkáně, obnovu kožních buněk a účinně zklidňují velmi citlivou a podrážděnou pokožku. Složení také předchází popraskání, svědění a olupování suché kůže, čehož lze využít i v péči o ekzematickou pokožku. Red moon serum zároveň přispívá k uvolnění ztuhlých svalů. Posiluje přirozenou obranyschopnost kůže a dodává jí potřebnou výživu a hloubkovou hydrataci.

Dostupnost: dodání cca 21 dní
Cena: 1 099,00 Kč / ks

-28%

NEIO Eye Cream 30 ml

NEIO Eye Cream 30 ml

lifting & omlazení & rozjasnění

Rozzařte svou pleť a navraťte očnímu okolí mladistvý vzhled. NEIO® Eye cream přináší pleti okamžitý liftingový efekt. Viditelně vyhlazuje hluboké vrásky, přispívá k pevnějším konturám a k rozjasnění očního okolí. Mimořádný výsledek je dán přítomností extraktů z rostlin pocházejících z Madagaskaru, Indie či Austrálie, mikronizované formy kyseliny hyaluronové, koenzymu Q10 a dalších přírodních látek.

Klíčové složky:

Sakadikium je unikátní zdroj aktivních látek získaných z oddenků rostliny Hedychium coronarium, které hrají roli při ochraně pokožky před vnějšími vlivy jako je působení volných radikálů nebo znečištěné ovzduší. Buňky pokožky jsou navíc chráněny před nebezpečným vlivem záření (UV, modré světlo), které způsobuje jejich poškození. Sakadikium po aplikaci viditelně rozjasňuje a oživuje pleť, zajišťuje hydrataci, zjemňuje, vyhlazuje a vyplňuje pokožku. Má výborné anti-age vlastnosti.

Look Oléoactif® je účinná látka zaměřená na omlazení kontur očního okolí extrahovaná patentovanou technologií ze stromu Terminalia arjuna. Podporuje funkci kolagenu v pokožce, čímž je zajištěna zvýšená pružnost a pevnost a dochází k redukci vrásek. Zlepšuje mikrocirkulaci krve, díky čemuž dochází ke zmírnění otoků, začervenání a minimalizaci tmavých kruhů a váčků kolem očí. Příznivě působí proti příznakům stárnutí kůže, revitalizuje a rozjasňuje oční okolí a dodává tak pleti svěží a mladistvý vzhled.

SKINectura® je inovativní účinná látka získaná z endemické rostliny Anigozanthos flaviduspocházející z Austrálie. Podporuje přirozenou syntézu kolagenu a elastinu, čímž předchází ztrátám pevnosti a pružnosti pokožky a obnovuje její strukturu. Má okamžitý a zároveň dlouhodobý vliv na redukci hlubokých vrásek. Příznivě působí proti příznakům stárnutí kůže.

Oligo HA je unikátní mikronizovaná forma kyseliny hyaluronové, jíž jsou připisovány mimořádné vlastnosti. Patří mezi ně schopnost zadržet velké množství vody, která je postupně uvolňována. Dochází tak k dlouhodobé a intenzivní hydrataci a zvýšení pružnosti pleti. Pravidelná péče je velmi důležitá pro zdravý a mladistvý vzhled pokožky. S věkem však obsah kyseliny hyaluronové klesá, proto je potřeba ji postupně dodávat v podobě sér nebo krémů. Napomáhá při rychlé regeneraci jizev a redukci vrásek. Podporuje tvorbu nových kolagenových a elastinových vláken.

Floraesters® 30 je jedinečný botanický zdroj esterů pocházejících výhradně z jojoby (Simmondsiachinensis). Ty poskytují vynikající hydrataci pokožky, zlepšují funkci kožní bariéry, zvyšují oxidační stabilitu a zmírňují zarudnutí kůže.

Dostupnost: dodání cca 21 dní
1 840,00 Kč od 1 323,00 Kč
Množstevní sleva
1 ks 1 470,00 Kč / ks
2 ks 1 396,00 Kč / ks
3 ks a více 1 323,00 Kč / ks
Cena: / ks

-36%

NEIO Night Cream 50 ml

NEIO Night Cream 50 ml

regenerace & vyživení & vyhlazení

Zajistěte své pleti intenzivní regeneraci a hloubkovou hydrataci během spánku. Noční krém NEIO® Night cream pomáhá stimulovat obnovu struktury kožních buněk a obnovuje pevnost a pružnost pokožky. Výsledkem je vyživená, vyhlazená a přirozeně vypadající pleť. Krém je doplněn o rostlinné kmenové buňky, výtažky z řas, extrakty z květů a semen opuncie, mikronizovanou formu kyseliny hyaluronové, koenzym Q10 a další přírodní látky, které zajišťují maximální účinek.

 

Dostupnost: dodání cca 21 dní
1 590,00 Kč od 1 025,00 Kč
Množstevní sleva
1 ks 1 139,00 Kč / ks
2 ks 1 082,00 Kč / ks
3 ks a více 1 025,00 Kč / ks
Cena: / ks

-10%

NEIO Lifting Serum 30 ml

NEIO Lifting Serum 30 ml

Lifting serum 30 ml

proti vráskám & zpevnění & anti-age         

NEIO® Lifting serum je pokročilé vyživující liftingové sérum zaměřené na pokožku zralé pleti. Koncentrované sérum obohacené o rostlinné aktivní látky, výtažky z květů a semen opuncie a mikronizovanou formu kyseliny hyaluronové zajišťuje intenzivní vypnutí, vyhlazení a zpevnění kontur obličeje. Po aplikaci viditelně minimalizuje výskyt vrásek a jemných linií kolem očí a rtů. Pokožka je mimořádně hladká, jemná a zvláčněná.

Dostupnost: dodání cca 21 dní
od 2 142,00 Kč
Množstevní sleva
1 ks 2 380,00 Kč / ks
2 ks 2 261,00 Kč / ks
3 ks a více 2 142,00 Kč / ks
Cena: / ks

-27%

NEIO Day Cream 50 ml

NEIO Day Cream 50 ml

pleťový booster & hydratace & anti-age

Oživte svou pleť jedinečným přípravkem NEIO® Day cream, který zajišťuje okamžitou a hloubkovou hydrataci, nepřetržitou ochranu a regeneraci pokožky. Prokazatelně působí proti známkám stárnutí a zanechává pleť vyhlazenou, sjednocenou a rozjasněnou. Unikátní složení zahrnující výtažky z mikrořas, extrakty a kmeňové buňky z květů a semen opuncie, mikronizovanou formu kyseliny hyaluronové, koenzym Q10 a další přírodní látky zajišťuje maximální účinek.


 

Dostupnost: dodání cca 21 dní
1 390,00 Kč od 1 016,00 Kč
Množstevní sleva
1 ks 1 129,00 Kč / ks
2 ks 1 073,00 Kč / ks
3 ks a více 1 016,00 Kč / ks
Cena: / ks

-10%

NEIO Roztok Imunoione 100ml

NEIO Roztok Imunoione 100ml

imunita     

IMUNOIONE roztok je přípravek ideální pro výrazné posílení imunitního systému a přirozené obranyschopnosti organismu. Oceníte ho zejména v období chřipek, viróz a nachlazení. Přípravek s vysokým obsahem vitamínu C, doplněný jódem, zinkem, bylinnými extrakty a beta-glukanem je navíc posílený flavonoidovým komplexem Matuzalem®. Účinné složky zároveň přispívají k ochraně buněk a jejich DNA před oxidativním stresem.

Dostupnost: Momentálně nedostupný
od 989,00 Kč
Množstevní sleva
1 ks 1 099,00 Kč / ks
2 ks 1 044,00 Kč / ks
3 ks a více 989,00 Kč / ks
Cena: / ks

-60%

NEIO Kapky Energoione 50 ml

NEIO Kapky Energoione 50 ml

energie & imunita

ENERGOIONE kapky představují kvalitní zdroj vysoce vstřebatelného hořčíku, který se podílí na snížení míry únavy a vyčerpání organismu. Přípravek je dále doplněn o směs vitamínů B, vitamín C, zinek, chrom, rostlinné extrakty a flavonoidový komplex Matuzalem®, které navíc napomáhají přirozené obranyschopnosti a posílení imunity.

Dostupnost: Momentálně nedostupný
899,00 Kč od 359,00 Kč
Množstevní sleva
1 ks 399,00 Kč / ks
2 ks 379,00 Kč / ks
3 ks a více 359,00 Kč / ks
Cena: / ks

NEIO Micellar Aqua 150 ml

hloubkové čištění & zklidnění & hydratace            

NEIO® Micellar aqua představuje přípravek s přírodními složkami, které jsou speciálně vybrány pro efektivní odstranění make-upu a šetrné čištění pleti. Micelární voda zajišťuje účinné a jemné čištění a je vhodná i pro nejnáročnější typy pleti. Poskytuje příjemný pocit čisté a svěží pokožky, kterou zároveň hydratuje a vyživuje. Složení je dále obohaceno o růžovou květovou vodu, extrakt z černé růže a kyselinu hyaluronovou, díky nimž je zajištěn maximální účinek. 

Dostupnost: dodání cca 21 dní
Cena: 790,00 Kč / ks

-10%

NEIO All Day Cream 50 ml

NEIO All Day Cream 50 ml

revitalizace & zpevnění & 24h péče

Nechte se hýčkat přípravkem NEIO® All day cream a dopřejte své pleti nepřetržitou ochranu během celého dne. Revitalizační krém aktivně obnovuje kožní lipidy a předchází tak ztrátě pružnosti a pevnosti pokožky. Pleť je viditelně omlazená, hloubkově hydratovaná a vyživená. Složení bohaté na směs lipidů získávaných z ovsa, mikronizovanou formu kyseliny hyaluronové, koenzym Q10 a další přírodní látky zajišťuje maximální účinek.

Dostupnost: dodání cca 21 dní
od 1 665,00 Kč
Množstevní sleva
1 ks 1 850,00 Kč / ks
2 ks 1 758,00 Kč / ks
3 ks a více 1 665,00 Kč / ks
Cena: / ks