Navštivte nás na Facebooku
Jazyk: Slovenský Český
Nákupní košík je momentálně prázdný
Přihlaste se
Nový zákazník? Zaregistrujte se
Vytisknout článek

Rakovina se dá léčit! (Cancer Can Be Cured!, Krebs ist heilbar!) - autor Romano Zago

Článek vytvořen: pátek, 8. ledna 2016, 10:39.28
Poslední změna: pátek, 8. ledna 2016, 10:52.34

V r. 1988 Romano Zago jako duchovní v Brazílii poznal přírodní recepturu z Aloe arborescens, kterou si domorodé obyvatelstvo předávalo ústně a úspěšně používalo pro vlastní léčbu. R. Zago postupně zdokonaloval tuto recepturu, přičemž porovnával výsledky různých postupů používaných jednoduchým lidem v chudých oblastech. V r. 1993 uvedl definitivní podobu této receptury, která byla přeložena do italštiny, španělštiny, portugalštiny, francouzštiny, angličtiny a arabštiny. Tak se recept rychle rozšířil do všech koutů světa.

V knize autor popisuje metodu, která se prokázala jako velmi účinná při různých onemocněních. Použití této metody není ani nákladné, ani se při ní nevyskytují vedlejší účinky. Účelem použití je zmírnění utrpení nemocných a také lidí jim blízkých, kteří se jim častokrát bezradně snaží pomoci. Tato metoda pomohla tisícům pacientů na všech kontinentech, ze kterých se již mnozí nacházeli v konečném stádiu své nemoci a po 2-3 měsících se mohli plně vrátit do života.

Základní receptura pátera Romano Zaga:

Suroviny (všechny v bio kvalitě): 500 g včelího medu, 40-50 ml (cca 5-6 polévkových lžic) destilátu (domácí bílá pálenka, koňak, whiskey ...), 350 g čerstvých listů Aloe arborescens (podle velikosti 2- 5 listů).

Postup: Odstraňte ostny z okrajů listu a vyčistěte povrch listů vlhkým hadříkem. Listy nakrájejte na menší kousky (nepoškoďte přitom kůži listů) a vložte je do mixéru spolu s medem a destilátem. Dobře rozmixujte a preparát je hotový. Necedit ani nevařit! Smíchanou směs nalijte do tmavých skleněných lahví nebo sklenic (světlou láhev můžete obalit alobalem) a uložit do chladničky. Páter Zago doporučuje užít celé balení elixíru. Po ukončení kúry se doporučuje nechat si udělat u lékaře potřebné rozbory. Pokud zdravotní problém stále trvá, po přestávce 5-10 dní pokračujte v užívání dalšího balení. Tento cyklus lze opakovat i vícekrát po sobě, přičemž po čtvrtém cyklu zdvojnásobte denní dávku, tj. užívejte 2 polévkové lžíce před každým jídlem. Kúru doporučuje podstoupit i zdravým lidem jako prevenci 2x ročně na pročištění krve a detoxikaci organismu.

Proč se v receptuře používá včelí med? Med jako hojivý zázrak dokáže proniknout do všech zákoutí našeho těla a současně s sebou transportuje i aloe, čímž se podpoří vyčištění od nánosů. Takto dojde ke generální očistě celého organismu, především krve. Proto je možné zlepšit zdravotní stav při rakovině, revmatismu, artróze, atd. V našem preparátu je použit med v biokvalitě.

Proč se do receptury přidává destilát? Destilát se zdá být nejméně důležitou ingrediencí v receptu. První vysvětlení, proč přidat destilát, je fakt, že ne všude na světě mají lidé elektriku nebo lednici a destilát v kombinaci s medem jako přírodní konzervant zaručí, že se preparát tak rychle nezkazí. Také je důležitý fakt, že alkohol rozšiřuje cévy a v malé dávce pomůže pacientovi, který má problém s cirkulací krve. Tím se vysvětluje i to, že u starších lidí tento preparát zpravidla rychleji účinkuje. Další důvod je ten, že aloin obsažený v rostlině, který se vyznačuje mnoha vlastnostmi, naše tělo nedokáže vstřebat, pokud by předem nebyl rozpuštěn v destilátu. V našem preparátu používáme jemný obilný destilát v biokvalitě, který tělu pomáhá vyloučit škodlivé substance. Destilát lze užívat i při intoleranci glutenu, protože při destilaci byl odstraněn veškerý obilní lepek. Pozor - do receptury jsou nevhodné všechny druhy vína, piva a likérů.

Proč se má preparát užívat před jídlem? Aby se jídlo dobře strávilo, je třeba zaktivizovat pepsin, enzymy a fermenty v žaludku a trávicím traktu. V prázdném žaludku se přijatý preparát dostane na stěnu žaludku, odkud se dále transportuje do všech částí těla. Pokud by se preparát užil po jídle, neměli by žaludeční šťávy takový aktivní účinek jako před jídlem.

Proč musí mít rostlina aloe alespoň 5 let? Protože rostlina dosáhne dospělosti za 5 let a až tehdy obsahuje všechny účinné látky. Při použití listů z mladších rostlin by výsledný preparát neměl požadovanou účinnost.

Proč Aloe arborescens? V základní receptuře se používá Aloe arborescens, koncentrace aktivních látek je totiž oproti Aloe vera třikrát vyšší. Navíc se zpracovává celý list (nejen gel), protože pozitivní účinek na organismus má aloe, když synergicky působí současně všechny její obsažené složky. Produkt se vyrábí z čerstvé (ne sušené) rostliny pocházející z biologického pěstování. Čerstvost použitých surovin zaručí delší aktivní účinnost použitých komponentů.

Jak působí preparát na lidi s onkologickým onemocněním? Když lékař diagnostikuje rakovinu a pacient začne užívat uvedený preparát, mohou nastat tři případy: a) pacient se zcela vyléčí, což potvrdí následné vyšetření zdravotního stavu v medicínském zařízení, b) průběh onemocnění se zpomalí nebo úplně zastaví, vyskytují se přitom jen některé nepodstatné změny, c) kúra nepřinesla žádnou změnu zdravotního stavu a nemoc pokračuje. V každém případě je velmi důležité kontrolovat naměřené výsledky před zahájením i po skončení kúry, aby se pacient mohl rozhodnout, zda bude potřebovat další kúru. Ve své praxi se R.Zago setkával se všemi třemi případy a podle zkušenosti doporučuje v případě b) a c) vytrvat, neztrácet trpělivost a pokračovat další kúrou.

Na které typy rakoviny je preparát vhodný? Protože preparát dokáže zcela pročistit organismus, je zřejmé, že je vhodný pro všechny typy. Rakovinu spouštějí nejrozličnější toxiny, které vcházejí do těla člověka a jelikož preparát z aloe pročistí krev a organismus, posílí se tím oslabený imunitní systém, což v konečném důsledku napomůže tělu uzdravit se. Z nejrůznějších částí světa jsou zaznamenány případy vyléčení z následujících typů rakoviny: 1. mozku, 2. malého mozku, 3. plic, 4. jater, 5. prostaty, 6. dělohy, 7. vaječníků, 8. děložního čípku, 9. prsu, 10. krku, 11. páteře, 12. kostí, 13. kůže, 14. střeva, 15. konečníku, 16. měchýře, 17. lymfy, 18. krve, 19. ledvin, atd. Kúru lze začít užívat současně s tradiční léčbou a také při užívání jiných léků. Pacienti, kteří začali s kúrou před nasazením chemoterapie, ji mnohem lépe snášeli. Zmírnily se vedlejší účinky (vypadávání vlasů, průjmy, únava), některým vlasy vůbec nevypadali, nedostali horečku, netrpěli závratěmi. Z respektu k tradičním léčebným postupům páter Zago nedoporučuje léčit se jen samostatně pomocí kúry z aloe, tato kúra má hlavně podpořit tradiční léčbu. Podrobnější informace o klinické studii, kde vedle chemoterapii onkologickým pacientům nasadili i recepturu pátera Zaga, najdete ve článku: Kontrolovaná studie: Chemoterapie versus Biochemoterapie plus Aloe arborescens u pacientů s metastatickým karcinomem.

Jako prevenci lze kúru použít při těchto problémech: 1. nadměrná tvorba žaludeční kyseliny, 2. gastritida, 3. žaludeční vředy, 4. zánět očních spojivek, 5. zarudnutí kůže, 6. otoky, 7. kožní vředy, 8. drobná poranění kůže, 9. lupy, 10. revma, 11. artritida, 12. polypy v hlavě, 13. polypy močového traktu, 14. na povzbuzení apetitu, 15. jemné a řídké vlasy, 16. na úpravu menstruace, 17. odstranění menstruačních bolestí, 18. zmírnění nočního pocení, 19. zvýšení sexuální výkonnosti po 40. roce života, 20. zlepšení dýchání při astmatu, 21. při ochrnutí, 22. při hluchotě, 23. k léčbě zažívacího traktu a odstranění zácpy, 24. při léčbě houbových onemocnění, 25. na normalizaci hladiny cholesterolu, 26. na úpravu krevního tlaku, 27. při léčbě Parkinsonovy choroby, 28. na podporu růstu vlasů (proti plešatosti), 29. při zánětech nosních dutin, 30. zapaření kůže, 31. při léčbě genitálního oparu, 32. psoriázy, 33. epilepsie, 34. syndrom neklidných nohou, 35. podpora růstu nehtů, 36. problémy s močovými cestami, 37. akné, 38. zánět dýchacích cest, 39. na podporu trávení, 40. při zápachu z ústní dutiny, 41. při chorobách sítnice, 42. při zánětech očí, 43. na obnovu ztraceného čichu.

Samotná aloe bez přidaných ingrediencí pomáhá při: 1. plísňových onemocněních, 2. těžkopádné chůzi, 3. otocích, 4. píštělích v dásních, 5. nádorech na prstech nohy, 6. abscesech, 7. posiluje pokožku ve vlasaté části hlavy, 8. zmírňuje poštípání jakýmkoli hmyzem, 9. při popáleninách v domácnosti, 10. nadměrném rentgenovém ozáření, 11. při řezných ranách, 12. ztuhnutí šíje, 13. ekzémech, 14. streptokokových onemocněních kůže, 15. hemeroidech, 16. anémii, 17. nepravidelné stolici, 18. při bradavicích, 19. po zředění vodou upravuje pH v žaludku, napomáhá při gastritidě a vředech. Při vnějším použití se aloe nanáší lokálně na postižené místo. Použije se na to vnitřní část listu aloe, která je želatinové až krémové konzistence, přičemž se vnější část listu očistí od ostnů. Směs naplníme do stříkačky nebo ji dáme na gázu a naneseme na ošetřované místo.

Co třeba ještě říci o aloe: 1. Aloe je přírodní prostředek s mnoha pozitivními zdravotními účinky a přitom nepoškozuje organismus jako např. chemoterapie. 2. Pokud se listy aloe namočí, pokud se konzervují při velmi nízké nebo vysoké teplotě, ztrácí jejich účinnost svou sílu. 3. Romano Zago radí lidem nemocným rakovinou při užívání preparátu z aloe vyřadit z jídelníčku maso a všechny živočišné produkty, jíst ovoce, hodně zeleniny, zrniny, obiloviny, luštěniny. I pro pacienty s Parkinsonovou a Alzheimerovou chorobou je užívání preparátu z aloe přínosem, protože i když nedojde k úplnému vyléčení z nemoci, zvýší se jim imunita a kvalita života. 4. Široké poznatky o aloe jako léčivé rostlině získali ve Spojených státech, v Rusku a především v Japonsku, kde po shození atomové bomby právě rostlina aloe pomáhala zmírňovat následky z ozáření.

Je aloe jedovatá? Často se píše, že rostlina aloe je jedovatá. Podle několika studií se člověk může otrávit jen při požití velkého množství aloe měřeného v tunách, což je při dodržování doporučených dávek v uvedené receptuře zcela vyloučeno. V některých zemích (Mexiko, Venezuela, USA) si dokonce připravují salát s nakrájenými celými listy z aloe. Salát si oslazují cukrem nebo medem, aby gel ztratil svou hořkost. Páter Zago v knize uvádí výsledky mnoha studií na toto téma. Jedovaté složky se dají prokázat pouze laboratorně v izolovaných testech. Ani několik nezávisle provedených pokusů v akreditovaných laboratořích neprokázalo přítomnost jedovatých složek v aloe. Naopak: pozitivní účinek na organismus má aloe tehdy, když působí současně všechny její obsažené složky. Mezi aminokyselinami, vitamíny, minerálními látkami, glykosidy, vícenásobně nenasycenými mastnými kyselinami a enzymy existuje totiž významná synergie.
Ve své knize dále autor R. Zago popisuje mnohé konkrétní případy, kdy jeho recept pomohl vyléčit lidi z různých těžkých chorob.