Navštivte nás na Facebooku
Jazyk: Slovenský Český
Nákupní košík je momentálně prázdný
Přihlaste se
Nový zákazník? Zaregistrujte se

Paino Technology

Jednou z hlavních příčin nemocí a stárnutí je tzv. oxidativní stres. Vytrvalý oxidativní stres se podílí na vzniku většiny civilizačních onemocnění, rakoviny a procesu stárnutí. Pokud trpíme tímto druhem stresu, obvykle v našem těle převažují toxiny a jiné patogeny. Obecně se předpokládá, že za vznik oxidativního stresu jsou zodpovědné reaktivní formy kyslíku (ROS, Reactive Oxygen Species).

Molekulární vodík (MV) se ukazuje jako biologicky účinný prostředek vhodný na preventivní i léčebné aplikace. Mnohé dosavadní výzkumy (především v Japonsku) objasnily jeho základní fyziologické účinky. MV je jedinečná molekula, která je nejsilnějším antioxidantem v přírodě: MV je 863-krát účinnější než koenzym Q10, 221-krát účinnější než polyfenoly a 176-krát účinnější než vitamín C. MV na rozdíl od ostatních antioxidantů nemá žádné negativní účinky.

MV jako nejmenší molekula ve vesmíru rychlé proniká tkáněmi a buňkami, je schopen proniknout všemi biologickými membránami včetně buněčných a nitrobuněčných obalů. Pronikne i přes krevně-mozkovou bariéru, kterou však jiné antioxidanty překonat nemohou. Pomáhá předcházet poškození buněk a tvorbě zánětů. MV pracuje jako selektivní antioxidant, který zlikviduje pouze nebezpečné radikály v jakékoliv koncentraci, ale ty užitečné zachová. MV cirkuluje v těle ve formě iontů s volným elektronem, ty reagují s volnými kyslíkovými radikály (OH) a neutralizují je. MV produkuje negativní oxidačně-redukční potenciál v těle, díky kterému se zvyšuje schopnost organismu bojovat s volnými radikály a oxidativním stresem. Jeho účinky výrazně ovlivňují a podporují boj proti tzv. civilizačním těžce léčitelným chorobám, a to jak ve fázi před jejich vypuknutím, tak i ve stadiu již rozvinutého onemocnění.

Více o molekulárním vodíku v článku Využití molekulárního vodíka pro lidský organismus - terapie molekulárním vodíkem.

Více informací o produktech naleznete na: www.hydrogenius.cz.


Všechny produkty výrobce: